سهیل کمالی

سهیل کمالی

درباره سهیل کمالی

من سهیل کمالی هستم؛ طراح و گرافیک دیزاینر .در ابتدای مسیر حرفه ای خود، به تدریس نرم افزار های مرتبط با طراحی مشغول شدم و به لطف خداوند توانستم به تعداد زیادی از هنرجویان و دانش پژوهان علاقمند به این حوزه کمک کنم تا در زمینه های مختلف طراحی از جمله ساخت تصاویر دیجیتال آرت فوتو، منیپولیشن، آلبوم های مدلینگ و… استعداد خود را پیدا کنند و وارد بازار کار شوند.
از سال ۱۳۸۳ با فعالیت در «امور تبلیغات و طراحی دیجیتال، ارائه طرح و ایده های جدید بازاریابی و جذب مشتری با تکیه بر روانشناسی طراحی تبلیغاتی، طراحی آلبوم های ژورنالی، مشاوره تخصصی عکاسی نورپردازی و تصویر برداری» خود را غرق در رنگ ها، فرم ها و طرح های نوین با الهام از جزئیات زندگی روزمره دیدم که نتیجه آن چیزی نشد جز خلق ایده های جدید برای فراهم نمودن بستر عرضه بهترین فایل های گرافیکی بین المللی در کشور!
وقتی به گذشته نگاه می کنم می بینم افتخار همکاری با موسساتی مانند شالیزار، سیما فیلم، موسسات آموزش عالی، تبلیغات بسیج دانشجویی و صد ها پروژه مختلف طراحی، برای ورود به عرصه بازار جذاب فروش بهترین فایل های گرافیکی به من انگیزه بیشتری داد.
برگزاری چندین کارگاه با موضوعات آموزشی از جمله سیر تکامل تصویر در فتوشاپ و… به تجربیاتم افزود تا امروز سایت کمالی دیزاین بهترین مرجع برای کسانی باشد که به دنبال استفاده از فایل های گرافیکی خاص و باکیفیت هستند.
ماحصل توانایی کار با نرم افزارهای حرفه‌ای، شناخت برترین طراحان جهان و ممارست در حوزه گرافیک اکنون مرا آماده خدمت به جامعه طراحان، ادیتورها و عکاسان کرده است. تخصص من در طراحی ساخت و چاپ آلبوم های ژورنالی ایتالیایی ست .
همواره سعی می کنم با درک صحیح اصول طراحی، استفاده از نرم افزارهای متنوع گرافیکی، آگاهی از روندها و تکنیک‌های جدید و نیز تفسیر تصاویر دیجیتال، فایل‌های گرافیکی را از برترین طراحان جهان ارزیابی و بعد بر اساس جزئیات فنی و هنری انتخاب و در سایت کمالی دیزاین عرضه کنم.
من فروش فایل‌های گرافیکی شامل تصاویر وکتوری، فونت‌ها، طرح‌های پیش‌ساخته و… را یک فرصت فوق‌العاده برای ارتقای ابزارهای طراحان می دانم آن هم در دوره ای که گرافیک‌ها و المان‌های ویژه به یکی از مهم‌ترین عناصر در زمینه‌ی طراحی تبدیل شده اند.
بدین امید که فایل‌های آماده گرافیکی این مجموعه به طراحان کمک کند تا به راحتی و به سرعت ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل کنند و زمان زیادی را برای فرآیند طراحی از دست ندهند. در واقع کمالی دیزاین به عنوان یک پشتیبان برای طراحان عمل می‌کند تا در نهایت بهترین نتایج را با مهارت‌های خود به دست بیاورند.
تنوع فایل‌های گرافیکی در کمالی دیزاین فرصتی ایده آل برای پوشش انواع پروژه هاست. علاوه بر آن که هر مجموعه گرافیکی در کمالی دیزاین می تواند به یک منبع درآمد پایدار برای طراحان و هنرمندان تبدیل شود و بازخورد مثبتی را از سوی جامعه هدف تامین کند.
کمالی دیزاین همیشه در جستجوی چالش های جدید است من همواره به دنبال نو آوری هستم تا بتوانم به چشم اندازی متفاوت تر از قبل دست یابم و با ارائه زیباترین و باکیفیت ترین فایل های گرافیکی دیجیتال از انواع عکس، آلبوم، پوستر، کارت و بنر گرفته تا انواع ست های گرافیکی ، آثار شما را به نقاشی های زنده تبدیل نمایم.
این سایت به عنوان یکی از بهترین ها در زمینه فروش فایل های گرافیکی شناخته شده است و من همچنان پرشور و مشتاق به اشتراک گذاری تجربیات خود با دیگران و یادگیری دانش های نوین، برای خلق محتوای جذاب و الهام بخشم.

سهیل کمالی
ورود | ثبت نام

لطفا قبل از نهایی کردن خرید وارد شوید