10 دلیل که نمی توان از پریست دست کشید!

10 دلیل که نمی توان از پریست دست کشید!
10 دلیل که نمی توان از پریست دست کشید!

می خواهیم درباره پریست های رنگی و روشنایی صحبت کنیم؛ ابزاری که می توانند عکس‌های شخصی و تبلیغاتی شما را در زمانی بسیار کوتاه به زیبایی و جذابیت مورد انتظارتان برساند. پریست ها نقش مهمی در تغییر و بهبود ظاهر عکس ها دارند. این ابزارهای جذاب  از پیش‌تنظیم شده است یا به صورت سفارشی در دسته‌بندی گوناگون ارائه می شود. از کنتراست تا تغییر رنگ تم  تا کوچکترین جزئیات در تصاویر با استفاده از پریست های رنگی ممکن است. آیا شما هم می خواهید یک احساس یا قالب خاص را در تصاویرتان به اشتراک بگذارید؟ پس با ما در این مطلب از کمالی دیزاین «مرجع تخصصی دانلود فایل های گرافیکی» همراه شوید تا به شما بگوییم چرا نمی توان از این ابزار جذاب دست کشید!

 

پریست preset چیست؟

پریست یا “preset” به معنای ست شده، مجموعه ای از تنظیمات قابل اعمال بر روی تصاویر با هدف ویرایش و بهبود عکس‌ها در نرم افزارهای مختلف است. این تنظیمات شامل تغییرات در کنتراست، روشنایی، رنگ‌ها و سایر جزییات تصاویر می شود. در حال حاضر پریست‌ها به عنوان ابزاری سریع برای ویرایش عکس‌ها کاربرد دارد. کسانی که می‌خواهند به سرعت استایل خاصی به عکس‌های خود اعمال کنند، پریست ابزاری بسیار مفید است. برخی از افراد به عنوان یک روش حرفه‌ای برای ایجاد یک همسانی در تمام عکس‌های خود از پریست ها استفاده می‌کنند. مانند ایجاد یک جلوه یکپارچه در آلبوم عروس یا تصاویر یک پیج تبلیغاتی و…

 

پریست در فتوشاپ

بخش Adjustment Presets قابلیتی مفید در نرم افزار فتوشاپ است که به کاربران امکان می‌دهد با یک کلیک سریع بر روی تصویر، تغییرات نور و رنگ های مختلفی را اعمال کنند. این پریست‌ها شامل تنظیمات پیش‌فرض برای روشنایی، کنتراست، توازن رنگ، اشباع و سایر ویژگی‌های تصویر می‌باشد. افزودن پریست‌های Adjustment به فتوشاپ فرصتی است تا کاربران یا طراحان، با سرعت و سهولت بیشتری تصاویر خود را ویرایش کنند و با استفاده از تنظیمات پیش‌فرض مختلف، از نتایج متنوعی بهره مند شوند.

 

پریست در اینستاگرام

استفاده از پریست‌ها در صفحات شخصی و مشاغل اینستاگرام نوعی هماهنگی و ستون‌بندی زیبا و حرفه‌ای برای تصاویر و ویدئوهای کاربران شخصی یا کسب و کارها ایجاد می کند. با استفاده از پریست‌ها می‌توانید استایل و فیلترهای خاصی را بر روی تصاویر خود اعمال کنید تا به صورت یکنواخت و با کیفیت بالا، نمایش زیبا و جذابی برای تمامی محتواهای خود داشته باشید. پس اگر به دنبال هویت تصویری قوی برای حساب اینستاگرام خود هستید در استفاده از پریست تردید نکنید!

 

انواع پریست های آماده یا سفارشی

پریست‌های سفارشی یا خودساخته، پریست‌هایی هستند که کاربران به طور شخصی ایجاد می‌کنند. با استفاده از این پریست‌ها، کاربران تنظیمات دلخواه خود را بر روی تصاویر و ویدیوها اعمال می کنند و گالری دیجیتال خود را به سبک و احساسی شخصی تغییر می دهند. ایجاد یک پریست سفارشی اغلب به معرفی تنظیمات دقیق در نرم افزارهای ویرایش عکس و ویدیو، مثل روشنایی، کنتراست، رنگ و تیمینگ نیاز دارد که مجموعه تغییرات اعمال شده را شامل می‌شود. اما پریست های آماده، مجموعه از تنظیمات تغییرات رنگ است که از قبل ایجاد یا توسعه داده شده است. می توان آن را به راحتی از سایت های معتر دانلود و به تصاویر مورد نظر اعمال کرد.

 

۱٠ دلیل برای محبوبیت پریست

این 10 دلیل شما را قانع می کند که سراغ ابزار پریست بروید و تصاویر خود را به بالاترین سطح کیفیت و زیبایی برسانید پس تا پایان مطلب با ما همراه شوید.

سریع کار را جمع کنید

استفاده از پریست‌های لایتروم به شما کمک می‌کند تا زمان بیشتری را برای تمرکز بر سایر جنبه های ویرایش تصاویر خود صرف کنید. کافیست در یک چشم به هم زدن، به سرعت و سادگی استایل و تغییرات مورد نظر را به عکس‌های پروژه اعمال کنید بدون این که نیاز به تنظیم دستی جزئیات فنی داشته باشید. این کار باعث می‌شود زمانی و تلاشی که قرار است برای تنظیمات دقیق و ادیت هر عکس صرف ‌شود کاهش پیدا کند. بنابراین این روش مخصوصاً برای عکاسان و ادیتورهای حرفه ای که با حجم بزرگی از عکس‌ها سر و کار دارند مفید است و به آن ها کمک می کند سریع پروژه را جمع کنند.

 

کیفیت عکس با پریست  کجا و کیفیت نسخه اصلی کجا؟!

پریست‌های لایتروم با کیفیت بالا و همچنین ویرایش‌های حرفه‌ای تصاویر شما را بسیار متفاوت تر از نسخه اصلی می کند. زیرا این پریست‌ها تنظیمات قبلی مربوط به نورپردازی، کنتراست، رنگ و سایر جزئیات تصویر را بهبود می بخشند. از آنجایی که اغلب پریست‌های رنگی توسط افراد حرفه‌ای‌طراحی شده‌ است، از تنظیمات بهینه شده برخوردار است و به کاربر اجازه می دهد مواردی مانند رنگ‌بندی و نورپردازی را به سادگی و با کیفیت بالا تغییر دهد. اما نکته مهم این است که هر تصویر نیازهای خاص خود را دارد، بنابراین انجام تنظیمات نهایی و شخصی سازی برای هر تصویر همچنان می تواند نیاز به دقت و صرف حوصله داشته باشد.

 

یک سبک یکتا ایجاد کنید

پریست‌های لایتروم با تصاویر متنوع و شرایط نوری مختلف سازگار است و امکان اعمال حداکثر میزان یکپارچگی ویرایش را فراهم می‌کند. زمانی که شما یک پریست را بر روی مجموعه ای از تصاویر اعمال می‌کنید، تمامی تنظیمات از پیش تنظیم شده شامل تعادل رنگ، روشنایی، کنتراست و سایر تنظیمات هر عکس در مجموعه شما، به طور خودکار و یکنواخت به تصاویر اعمال می‌شود. البته شادید لازم باشد که پس از اعمال پریست، تنظیمات را بررسی کرده و بر اساس نیازهای خاص خود تصویر را بیشتر ویرایش کنید.

 

هیچ طراحی از یک دستیار ویرایشگر حرفه ای بدش نمی آید!

استفاده از پریست‌های لایتروم معمولاً اقتصادی‌تر از استخدام یک ویرایشگر حرفه‌ای است. پکیج پریست رنگی مجموعه ای از تنظیمات رنگی است که به عنوان یک الگو یا قالب به صورت فایل در ادیتورهای عکس یا ویدیو ارائه می‌شود. خرید و دانلود پکیج پریست رنگی برای ادیتورها صرفه اقتصادی زیادی دارد. به جای اینکه یک طراح استخدام کنید تا به صورت دستی تنظیمات رنگی را بر روی هر عکس یا ویدیو اعمال کند، می‌توانید از پکیج پریست استفاده کنید و تغییرات را به یکباره روی تمامی موارد اعمال کنید.

 

پریست ها همه جا هستند!

امکان دسترسی آسان به پریست‌های آماده در سایت‌های گرافیکی معتبر، مزیت مهمی برای طراحان و افرادی که در زمینه گرافیک فعالیت می‌کنند. محسوب می شود.زیرا وقت آن را دارند که زمان بیشتری را به ایجاد اثرات و طرح‌های خلاقانه‌تر اختصاص دهند و دیگر لازم نیست همه چیز را از صفر شروع کنند یا غرق تنظیمات و ویرایش‌های پیچیده شوند.

 

برندینگ کنید ولی مواظب قدرت پریست هم باشید

استفاده از پریست‌های آماده در کسب و کارها و نمایش بهتر طرح محصولات به برندینگ کمک زیادی می‌کند. با انتخاب درست پریست‌ها که به سبک و رنگ‌های متناسب با کسب وکار شما مطابقت دارد، به راحتی می‌توانید تصاویر و محتوای خود را به یک برند خاص تبدیل کنید تا مخاطبانتان با یک نگاه بدانند که این محتوا متعلق به شماست.  به همین راحتی استفاده از پریست‌های زیبا و حرفه‌ای که با دقت انتخاب شده‌اند، به برند شما یک حس حرفه‌ای و باکیفیت می‌دهد. از طرفی به این نکته توجه داشته باشید. که استفاده از پریست‌های آماده باید با دقت انجام شود. تا از توجیه واقعی برای برند شما برخوردار باشد و جای محتوای اورجینال تان را نگیرد.

 

پریست ها دنیایی از تنوع هستند

با وجود تعداد زیادی از پریست‌های مختلف، شما می‌توانید انتخاب کنید که بهترین پریست برای تصاویر شما بر اساس سبک و نیاز تان چیست؟

 

تخصص نمی خواهد

بسیاری از پریست‌های لایتروم همراه با آموزش‌های ویدئویی و راهنماهای مفید برای استفاده درست عرضه می‌شود. در واقع شما بدون نیاز به تخصص زیاد، به سرعت و با آسان ترین روش به نتایج مطلوب می رسید.

 

از عکس عروسی تا تصاویر تبلیغاتی

پریست‌های لایتروم برای عکس‌های پرتره، منظره، عروسی، مد و بسیاری از سبک‌های عکاسی دیگر قابل استفاده هستند. چون افراد زیادی به دنبال سهولت و سرعت در ویرایش عکس‌ها هستند. استفاده از پریست‌های آماده برای انواع مختلف عکس‌ها بسیار مفید است. اما این که یک پریست برای عکس‌های پرتره یا عروسی بهتر است یا عکس های تبلیغاتی و مد. بستگی به نیاز و سبک ویرایش هر نوع عکس دارد.

 

با پریست، طراحان حرفه ای را به پروژه خود دعوت می کنید

پریست‌های آماده توسط عکاسان و ویرایشگران حرفه‌ای در سراسر جهان توسعه داده شده‌اند و از نقطه نظر گستردگی و سطح انتشار، جایگاهی بسیار ویژه دارند. این پریست‌ها به عنوان یک نقطه شروع عالی برای ویرایش‌های دلخواه شما بکار می‌روند. علاوه بر این که استفاده از پریست‌های ایجاد شده. توسط طراحان حرفه‌ای‌ و بین المللی، تاثیر قابل توجهی در بهبود کیفیت نهایی طراحی‌ها و اثرات گرافیکی شما دارد. زیرا از تجربه و دانش افراد ماهر در این زمینه بهره مند می‌شود.

 

کمالی دیزاین؛ بهترین فروشگاه اینترنتی برای دانلود پکیج پریست

برای دانلود فایل‌های گرافیکی مانند پکیج دانلود پریست رنگ ، پکیج فونت و تکست و… کمالی دیزاین دسترسی شما را به  مجموعه ای گسترده از بهترین فایل فراهم می کند. تا کاربران بتوانند از بین گزینه‌های متنوع انتخاب آسان و مقرون به صرفه ای را تجربه کنند. فایل‌های دانلودی این مجموعه دارای کیفیت بالا و رزولوشن مناسب و البته قیمت کاملا رقابتی است.

مشتریان به راحتی  می توانند از طریق سیستم جستجو و فیلترینگ سایت کمالی دیزاین به دنبال محصولات مورد نظر خود بگردند. ما دارای سیستم پشتیبانی قوی و ارائه خدمات پس از فروش موثر هستیم. تا مشتریان درباره مشکلات فنی احتمالی یا سوالات خود در مورد نحوه استفاده از فایل‌ها، نگرانی داشته باشند. تعادل بین کیفیت و قیمت به عنوان یک ویژگی مهم، از دیگر مشخصات فروشگاه اینترنتی کمالی دیزاین است. در صورت انتخاب فروشگاه های دیگر برای خرید فایل های گرافیکی، مطمئن شوید. که تمامی این ویژگی‌ها مورد پوشش قرار می گیرد تا تجربه خرید شما بهترین باشد.

تا اینجا 2 نفر امتیاز داده
اگه خوشت اومد به اشتراک بزار!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
ورود | ثبت نام

لطفا قبل از نهایی کردن خرید وارد شوید